وب سایت حسین جم

مشاور توسعه کسب و کار

گزارش اعزام هیات تجاری صنعت مواد غذایی به نمایشگاه WORLD FOOD 2015 MOSCOW

By حسین جم | مرداد ۲۸, ۱۳۹۵ | 0 Comment

AAEAAQAAAAAAAAVtAAAAJDY1ZTk2M2RjLWRjNjgtNDRiZS1hZjkxLTliNzVlNzMyZWJjNw

پس از تلاش تیم و انجام برنامه ریزی های  لازم، اقدام به هماهنگی و اعزام جمعی از بازرگانان صاحب نام در حوزه ی صنعت مواد غذایی در قالب یک هیات تجاری به نمایشگاه ورلد فود نمود.

این برنامه ۷ شب و ۸ روزه که در دو شهر مسکو و سنتپترزبورگ انجام شد با هدف آشنایی اعضا با شرایط بازرگانی کشور روسیه، آشنایی با مشارکت کنندگان و محصولات جدید ارائه شده در نمایشگاه و همچنین عقد قرارداد های تجاری انجام گرفت که با موفقیت انجام پذیرفت.

در کنار برنامه تجاری برای دوستان یکسری برنامه های تفریحی برای اعضا برای آشنایی بیشتر با کشور روسیه و اماکن مهم دو شهر مسکو و سنت پترزبورگ برقرار شد تا به شناخت هر چه بیشتر همراهان از کشورروسیه  و فرهنگ روسیه نایل شود.

در آخر هیات اعضامی به صورت رایگان به عضویت باشگاه بارمان در خواهند آمد تا در کنار بهره مندی از تسهیلات بازرگانی باشگاه، تجارب خویش را در اختیار دیگر اعضا قرار دهند.

به امید موفقیت های هر چه بیشتر

حسین جم

حسین جم

من حسین جم هستم، مشاور و مدیر بازاریابی، برندینگ و توسعه کسب و کار. از سال 88 در حوزه ی بازاریابی و فروش شروع به مطالعه و فعالیت کرده ام و تا به امروز افتخار همکاری با بسیاری از برند ها و شرکت های مطرح ایران رو داشته ام. فعالیت به عنوان یک مشاور و مدیر توسعه کسب و کار بالاخص در حوزه هایی چون تکنولوژی، IT و ICT، صنعت ساختمان و صنعت نساجی، فرصتی رو به وجود آورد تا بتونم با برترین های این حوزه همکاری داشته باشم، تجربه ای مفید در این عرصه کسب کنم و خدمتی کرده باشم به پیشرفت حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور.

0 Comments

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *